Novinky

Všechna štěňátka už mají svůj nový domov

21. září 2012 v 23:01
Dnes si pro naši poslední fenku přijela její nová rodina. Domluva byla velmi rychlá, noví majitelé v podstatě přijeli hned druhý den. Přijeli čtyří milí a velmi příjemní lidé z Prahy. Bea se jim moc líbila, máme velkou radost :) Těšíme se na první fotky z jejího nového domova a přejeme ji, ať se má u nové paničky krásně!

Poslední štěňátko

16. září 2012 v 22:13
Máme doma poslední, nádherné štěňátko. Fenka je úžasná, milá, hodná, hravá. Hodí se do rodiny, kde jí noví majitelé dovolí pohyb a zároveň miluje lenošení v pelíšku. Všichni její sourozenci už jsou u svých nových pánů a my se těšíme, že Bea bude mít brzo taky :)

Aktualizace stránek

22. června 2012 v 17:44
Postupně doplňujeme info a fotky..... hlavní novinkou v naší CHS je to, že máme štěňátka malých kníračů!!!!! Během víkendu dodámě veškeré info i sem.

Aktualizace

18. dubna 2011 v 21:44
Tak malé holky nás už dávno opustily, zabydlely se v nových domovech a mají za sebou i první úpravy, první výstavy, první výcvik... co nejdříve doplníme jak foto, tak jejich úspěchy!
Naše velké dítko Axel, má namířeno na vylučovačky. Držíme palce a info dodáme!

fotečky

31. října 2010 v 0:46
Doplnila jsem fotky našich černých miminek ze cca 7. týdne. Holky jsou již natetované, obě jsou již zadané, majitelé si zvolili jména Alexandra a Afrodita. Alex je přímo neuvěřitelný mazel, velmi ráda má něčí společnost a mazlení, ale umí samo i pěkně řádit. Afra je příšerný ďáblík, neustále v pohybu, když ji pochovám, okusuje mi aspoň ucho, věčně vymýšlí nějaké nesmysly! Fotky ze 7. týdne najdete zde.

Taky bych chtěla upozornit na malé, spíše teda grafické změny u odchovů velkých kníračů, u každého psa, feny jsem přidala majitele a po kliknutí na jméno se dostanete přímo na fotky daného odchovu. 

novinky v naší stanici

19. října 2010 v 1:40
Naše psí miminka už pěkně povyrostla. Jsou to dračice v pravém slova smyslu. Pokud zrovna nespí, neustále se z bedny ozývá jejich hra, vrčení, dorážení... někdy si jen tak sednu k nim a pozoruju a jen se musím smát! Jsou opravdu úžasné, nebojácné, nádherné. Začínají jim pěkně rašit fousky a obočí a srst na nožkách. Začali jsme je přikrmovat (né že by to bylo potřeba, Týna je stíhá pořád dostatečně krmit, ale aby si, než půjdou z domu, vůbec stihly zvyknout), baští piškotky s mlíkem nebo rozmočené granulky. Přidala jsem jim taky fotečky, pár je jich ze třetího týdne a něco více ze dneška, takže z 5. týdnů. Fotky můžete omrknout zde.

Naši dva synáčci Art a Axel nám dělají velkou radost! Art absolvoval 26.9.2010 v Úvalně výstavu a bonitaci. Výstava dopadla s náádherným výsledkem V1, VT, ČKŠ a následně prošel úspěšně bonitací s kódem: 02/7AGr/5. Mockrát děkujeme a gratulujume! Axel nádherně zabojoval na MČR mládeže stopařů, kde se mu podařilo umístit na nááádherném 2.místě a zároveň splnil zkoušku ZPS1!!!! Klárinko, moc moooc gratuluji! Udělali jste mi s Axem obrovskou radost!!!!

Dodala jsem dloooouho slibované fotky z loňské lednové výstavy na Slovensku, postupně zpracovávám také fotky z loňské speciálky v Horce (těch je ale hodně) a taky chci vložit fotky ze soustředění.

Štěňátka

13. září 2010 v 23:21
Nejdříve jen doplnění infa o našich "velkých" dětech. Klárka s Axikem neměli na Mistrovství mládeže až takové stěstí, jak by si přáli, ale reputaci si každopádně napravili na Mistrovství republiky kníračů, kde v kategorii FPr3 vybojovali 1. místo s 98 body za stopu!!!!
 A také nám došla sms od majitelů Arta, že se jim na táboře podařilo s přehledem složit zkoušku ZVV1! Blahopřejeme oběma "synáčkům"!!!!

No a druhá novinka..... Týnuška 11.9.2010 porodila dvě krásné fenečky!!!! Zatím jsou úplně mini, ale pijou jak o život a tak si myslím, že za nějakej ten pátek s nima bude už víc srandy! Prfní fotečky najdete zde!!!!

Spoustu novinek

12. srpna 2010 v 3:54
Od května, kdy jsem naposledy aktualizovala stránky máme spoustu a spoustu nových zpráv. Tak asi tou, pro nás nejradostnější, je březost naší Týnušky. Je nakrytá pejskem  Ch. Omar Sharif Androis. Více o něm a o plánovaných štěniskách se dozvíte v sekci "Štěňátka".

Na konci června jsme s Týnou absolvovali vyšetření na dědičné oční vady s výsledkem negativní, tím pádem se stala již řádnou chovnou fenou!

Další skvělou zprávou je, že po operaci kolene jsem už v celku v pořádku a znovu jsme se s Irou pustily do výcviku. Rádi bychom teď na podzim nastoupily na dlouho plánovanou a stále omýlanou IPO2, popř. VPG2. Dále bychom chtěli dotáhnout také zkoušku FPr3 a snad na jaře ZVV2. No u naší Irunky je vše dílo náhody a tak doufám, že se nám zadaří!!! K našim cílům by nám mohlo dopomoci i letní soustředění na které se nejbližších dnech chystáme. Více v sekci "Výcvik".

Během letošního roku dorazil Irunce diplom s udělením titulu Klubový šampion, za což jsem si v červnu na Speciální výstavě kníračů hrdě převzala pohár.

No a samozřejmě nesmíme opomenout na naše psí dětičky. 16.5.2010 se Arina opět pokusila projít výkonostní bonitací. Po předchozích nesrovnalostech v PP, které Jirka doplnil, ale vyvstal další problém.... Arina měla v PP potvrzený vylomený jiný zub než ve skutečnosti. Ten , co byl v PP napsaný jako chybějící, samozřejmě v tlamě měla... Byla to chyba veterináře, který zápis prováděl, to je nepochybné, trošku mě jen zaráží, proč na tuto skutečnost (špatně zapsaného zubu) neupozornili Jirku již při první bonitaci, kterou absolvoval...... No to už asi nemá cenu nijak řešit, já jen doufám, že Jirka nestratí trpělivost a tak nadějnou fenu přece jen uchovní!!! Každopádně na to oba mají!!!!

V ten samý den, 16.5.2010 se i další naše psí dítko jelo do Brna dobonitovat. A to Axel. Jel si dodělat výkonostní bonitaci!!! A povedla se mu více než výborně! Domů odjížděli s doplněným bonitačním kódem o dvě pětky!!! Celý bonitační kód najdete v sekci "Odchovy- velký knírač"
A že Klárka s Axem maká, dokázali hned dva víkendy po sobě, po výkonostní bonitaci... 23.5. si  střihli nečekaně zkoušku FPr2 a týden na to 29.5.2010 vybojovali 3. místo na VZ Mládeže a s body 97-83-72 splnili nejen zkoušku IPO2, ale i nominační body na Mistrovství ČR mládeže!!!!! V červenci se zúčastnili soustředění mládežníků i soustředění s Verčou Staniovou a Radkem Parolkem, kde složili ještě zkoušku VPG1! Staršně moc blahopřejeme, děkujeme a držíme palce na blížící se MČR mládeže i MČR kníračů!!!

Art, Arina a štěňátka

7. května 2010 v 19:10
Náš synáček Art se 1.5. 2010 zúčastnil Oblastní výstavy v Úvalnu s vynikajícím výsledkem Výborný 1, vítěz třídy, Oblastní vítěz. Moc gratulujeme!!!!

Arina s Jirkou Paulíkem absolvovali bonitaci. Jirka Arinku pečlivě připravil a to i na výkonostní bonitaci, ketrou Arina bez problémů prošla. Bohužel po absolvování celé bonitace došlo k jejímu neuznání, neboť Arina má vylomený zub, na což měl Jirka potvrzení od veterináře, bohužel však chybělo potvrzení poradce chovu. Takže Jirka musí tento zub potvrdit u poradce chovu a pak znovu absolvovat celou bonitaci. Nejbližší termín bonitace je 16.5.2010 v Brně, kde se tedy znova pokusí Jirka zbonitovat Arinu a také Axel zde bude dodělávat výkonostní bonitaci. Oběma dětičkám držíme moc moc palce a Jirkovi bych chtěla vzkázat, že vím, že oni to znova dokážou!!!!

V poslední řadě bych chtěla upozornit na volná štěňátka knírače malého černého v chovatelské stanici Jirky Paulíka Chov Pauli. Štěňátka jsou po psu Original Rezlark a matce Halmě Astako, což je maminka naší Týnušky. Odkaz na štěňátka zde.

Naše psí dětičky

16. dubna 2010 v 0:22
Náš "synáček" Ax se se svou paničkou Klárkou zůčastnil v březnu a dubnu dvou výstav. Na obou výstavách zabodoval více než úspěšně!!!! Z krajské výstavy ve Vyškově si 20.3. přivezli Výborný 1, VT, Krajský vítěz a na národní výstavě psů Ostrava si 11.4. vyběhali Výborný 1, VT a CACe!!!!!!! Klárko moc moc gratulujeme a děkujeme!
Axel má také nově své vlastní stránky.


Za zmínku také stojí, že naše "dcerunka" Arina se s Jirkou Paulíkem chystá na výkonostní bonitaci!!! Držíme moc moc palce, ať vše vyjde jak má!!!!

Aktualizovali jsme

14. ledna 2010 v 21:56
Po dlouhatánské době jsem si nad to sedla a doplnila chybějící údaje. Od Léta máme spoustu novinek... Art a Axel mají přidané zkoušky, Týna má doplněné výsledky výstav a taky prošla svodem a bonitací.
U Axe bych velice ráda vyzdvihla účast na Mistrovství republiky kníračů v Přelouči, v kategorii IPO1 junior. Nezadařilo se jim sice tak úplně jak by Klárka chtěla, ale každopádně se ukázali a to velmi hezky!!! Věřím, že letos to bude daleko podařenější start a držím samozřejmě vše co mám!!!

Dále bych chtěla upozornit na posledního volného pejska z velice perspektivního pracovního spojení v chovatelské stanici AMPARADOR!!! Neváhejte a napište si o něj!!! Více info na http://www.amparador.estranky.cz/

Brita (Arina z Olomoucké pevnůstky)

4. července 2009 v 14:51
Brituška se s Jirkou zúčastnila Krajské výstavy v Benátkách s vynikajícím výsledkem.... Výborná 1, Vítěz třídy otevřené! Gratulujeme a děkujeme za prezentaci naší "dcerunky"!!!

Novinky v naší CHS

2. července 2009 v 22:06
Tak po dlouhé době zase nějaká ta aktualizace. Na začátku června jsme se zúčastnili výstavy v Horce nad Moravou, jak jsme bodovali, zjistíte v sekci "Výstavy", jen se tu na hlavní stránce pochlubím, že s Irou jsme v Horce splnili konečně vše předepsané pro udělení titulu Klubový šampion!!!
Na výstavu přijel taky náš syn Axel a s paničkou Klárkou jim to moc pěkně šlo. Axel dostal Výborný 2. Moc moc gratulujeme!!!
A ještě jedna novinka... Arina s Jirkou Paulíkem absolvovali RTG a výsledek je naprosto skvělý... Arina má RTG DKK 0/0!!!!! Jirko gratuluji a děkuji!!

Hned jak zpracuju foto, dodám

Nové zprávičky

20. května 2009 v 11:26
Tak nám přišly potvrzené oba šampionáty! Naše Irunka je tedy Slovenský i Český šampion!!!!

Taky máme první informace o uchovnění Axela! Ax byl předveden na výstavě ve Frýdlantu se známkou výborná a pak prošel bonitací. Bonitační kód máme od Klárky slíbený, takže jak pošle, přidáme na stránky! Pavlištům, především Klárce moc moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci našeho odchovu!

NVP Ostrava 2009

10. dubna 2009 v 23:15
Z Ostravy jsme si dovezli titul CAC a tím jsme splnili podmínky pro udělenění Českého šampiona!!! Taky se nám navíc podařilo vyběhat Národního vítěze!!!

Aktualizace

24. března 2009 v 23:24
Po dlouhatánské době se mi podařilo nacpat a uspat toho našeho malého nenasytu dřív a tak jsem se dostala k aktualizaci stránek. Takže nové info najdete v sekci "Výstavy" a "Výcvik". Ve výcviku musím zdůraznit závod Stanios Cup!!!! Ve fotogalerii jsem přidala do "Štěňátek" fotky Aiky, Airy a Axela a ve složce "ostatní fotky" najdete jednu nostalgickou štěněcí

Dále bych se chtěla zmínit, že naše psí dcera Arina změnila domov a teď bydlí s naším chovatelem Jirkou Paulíkem, který si ji chce nechat a pokud tomu nebudou bránit okolnosti, tak i uchovnit

Silvinka je tu!!!

8. února 2009 v 16:38
Tak tentokrát máme lidský přírustek!!!! 29.1.2009 ve 14:44 se nám narodila dcera Silvie! Anetka je naprosto nadšená, ostatně jako celá naše smečka...

MVP Trenčín

25. ledna 2009 v 13:43
Přišla mi úžasná sms ze Slovenska!!!!! Ira tam s Luckou Rulfovou vyběhala titul Výborná 1, CAC!!!!! Více si přečtěte v sekci "Výstavy"

PF 2009

1. ledna 2009 v 21:40
Přejeme všem našim příznivcům, ale i všem náhodně nakukujícím krásný Nový rok 2009

Fotky Axela a Klárky na zkoušce

5. prosince 2008 v 11:05
Tak po delší době jsem přidala fotky Axe, které mi zaslala jeho panička Klárka. Tady se můžete podívat jak jim to společně šlo.

Také nám došly nové fotky Borky (Aiky) ze Slovenska. Hned jak se mi je podaří zmenšit, přidám je na stránky.

Dále jsem přidala info o účasti našich dvou krasavic na lednové výstavě v Olomouci do sekce "Výstavy"
 
 

Reklama