novinky v naší stanici

19. října 2010 v 1:40 |  Novinky
Naše psí miminka už pěkně povyrostla. Jsou to dračice v pravém slova smyslu. Pokud zrovna nespí, neustále se z bedny ozývá jejich hra, vrčení, dorážení... někdy si jen tak sednu k nim a pozoruju a jen se musím smát! Jsou opravdu úžasné, nebojácné, nádherné. Začínají jim pěkně rašit fousky a obočí a srst na nožkách. Začali jsme je přikrmovat (né že by to bylo potřeba, Týna je stíhá pořád dostatečně krmit, ale aby si, než půjdou z domu, vůbec stihly zvyknout), baští piškotky s mlíkem nebo rozmočené granulky. Přidala jsem jim taky fotečky, pár je jich ze třetího týdne a něco více ze dneška, takže z 5. týdnů. Fotky můžete omrknout zde.

Naši dva synáčci Art a Axel nám dělají velkou radost! Art absolvoval 26.9.2010 v Úvalně výstavu a bonitaci. Výstava dopadla s náádherným výsledkem V1, VT, ČKŠ a následně prošel úspěšně bonitací s kódem: 02/7AGr/5. Mockrát děkujeme a gratulujume! Axel nádherně zabojoval na MČR mládeže stopařů, kde se mu podařilo umístit na nááádherném 2.místě a zároveň splnil zkoušku ZPS1!!!! Klárinko, moc moooc gratuluji! Udělali jste mi s Axem obrovskou radost!!!!

Dodala jsem dloooouho slibované fotky z loňské lednové výstavy na Slovensku, postupně zpracovávám také fotky z loňské speciálky v Horce (těch je ale hodně) a taky chci vložit fotky ze soustředění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama