Art, Arina a štěňátka

7. května 2010 v 19:10 |  Novinky
Náš synáček Art se 1.5. 2010 zúčastnil Oblastní výstavy v Úvalnu s vynikajícím výsledkem Výborný 1, vítěz třídy, Oblastní vítěz. Moc gratulujeme!!!!

Arina s Jirkou Paulíkem absolvovali bonitaci. Jirka Arinku pečlivě připravil a to i na výkonostní bonitaci, ketrou Arina bez problémů prošla. Bohužel po absolvování celé bonitace došlo k jejímu neuznání, neboť Arina má vylomený zub, na což měl Jirka potvrzení od veterináře, bohužel však chybělo potvrzení poradce chovu. Takže Jirka musí tento zub potvrdit u poradce chovu a pak znovu absolvovat celou bonitaci. Nejbližší termín bonitace je 16.5.2010 v Brně, kde se tedy znova pokusí Jirka zbonitovat Arinu a také Axel zde bude dodělávat výkonostní bonitaci. Oběma dětičkám držíme moc moc palce a Jirkovi bych chtěla vzkázat, že vím, že oni to znova dokážou!!!!

V poslední řadě bych chtěla upozornit na volná štěňátka knírače malého černého v chovatelské stanici Jirky Paulíka Chov Pauli. Štěňátka jsou po psu Original Rezlark a matce Halmě Astako, což je maminka naší Týnušky. Odkaz na štěňátka zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama