Květen 2010

Art, Arina a štěňátka

7. května 2010 v 19:10 Novinky
Náš synáček Art se 1.5. 2010 zúčastnil Oblastní výstavy v Úvalnu s vynikajícím výsledkem Výborný 1, vítěz třídy, Oblastní vítěz. Moc gratulujeme!!!!

Arina s Jirkou Paulíkem absolvovali bonitaci. Jirka Arinku pečlivě připravil a to i na výkonostní bonitaci, ketrou Arina bez problémů prošla. Bohužel po absolvování celé bonitace došlo k jejímu neuznání, neboť Arina má vylomený zub, na což měl Jirka potvrzení od veterináře, bohužel však chybělo potvrzení poradce chovu. Takže Jirka musí tento zub potvrdit u poradce chovu a pak znovu absolvovat celou bonitaci. Nejbližší termín bonitace je 16.5.2010 v Brně, kde se tedy znova pokusí Jirka zbonitovat Arinu a také Axel zde bude dodělávat výkonostní bonitaci. Oběma dětičkám držíme moc moc palce a Jirkovi bych chtěla vzkázat, že vím, že oni to znova dokážou!!!!

V poslední řadě bych chtěla upozornit na volná štěňátka knírače malého černého v chovatelské stanici Jirky Paulíka Chov Pauli. Štěňátka jsou po psu Original Rezlark a matce Halmě Astako, což je maminka naší Týnušky. Odkaz na štěňátka zde.