Leden 2010

Aktualizovali jsme

14. ledna 2010 v 21:56 Novinky
Po dlouhatánské době jsem si nad to sedla a doplnila chybějící údaje. Od Léta máme spoustu novinek... Art a Axel mají přidané zkoušky, Týna má doplněné výsledky výstav a taky prošla svodem a bonitací.
U Axe bych velice ráda vyzdvihla účast na Mistrovství republiky kníračů v Přelouči, v kategorii IPO1 junior. Nezadařilo se jim sice tak úplně jak by Klárka chtěla, ale každopádně se ukázali a to velmi hezky!!! Věřím, že letos to bude daleko podařenější start a držím samozřejmě vše co mám!!!

Dále bych chtěla upozornit na posledního volného pejska z velice perspektivního pracovního spojení v chovatelské stanici AMPARADOR!!! Neváhejte a napište si o něj!!! Více info na http://www.amparador.estranky.cz/

Národní výstava psů Olomouc 2010

5. ledna 2010 v 23:44 Výstavy
Národní výstava psů Olomouc

8.-10.1.2010

Výstava v Olomouci pro nás bohužel nedopadla až tak, jak bychom potřebovali, ale posudek máme krásný a hodnocení v podstatě taky. Týnka si od pana rozhodčího vysloužila V2, rez. CAC a já pochvalu za pěkné předvedení fenky. Tak to mě opravdu mooooc potěšilo! Takže vzhledem k tomu, že se nepodařilo získat CAC, pojedeme zkusit štěstí ještě do Ostravy.

Národní výstava psů Brno 2009

5. ledna 2010 v 23:40 Výstavy
Moravskoslezská Národní výstava psů Brno

17.-18.10.2009

Na výstavu jsem po dloooouhé době vyrazila bez dětí a tak i ve větším klidu. Cestu jsem si zpříjemnila společně s Lůcou Rulfovou, a Jirkou Starostou, kteří mě i s Týnou vyzvedli ráno u baráku. Naskládali jsme se do auta a vyrazili směr Brno. Já seděla vzadu a vedle mě tři malí knírači. Bylo to super, každý jiné barvy a leželi si vedle mě jak vánočky. Týna černá, Lucky Jessica pepř a sůl a Jirkův Destroy černostříbřitý. Už nám chyběl kňour jen v bílém zastoupení.
Výstava probíhala celkem rychle a výsledek pro nás stál opravdu za to... Týna dostala ocenění V1, VT mladých, CAJC a Nejlepší mladý plemene!!!

Oblastní klubová výstava, svod a bonitace Úvalno 2009

5. ledna 2010 v 23:11 Výstavy
Oblastní klubová výstava kníračů s ČKŠ, svod a bonitace Úvalno u Krnova

19.-20.9.2009

Na tuto výstavu jsem nahlásila jen Týnu a to především proto, neboť jsme potřebovali pro bonitaci posudek z mezitřídy nebo třídy otevřené, v nichž Týnulka ještě vystavováná nebyla. Musím podotknout, že Týna byla ve své třídě nejmladší fenka a taky nejhubenější a jak paní rozhodčí Kotálová říkala, oproti dvoum svým konkurentkám byla ještě mladičká, spíš ještě štěně a tak ji postavila na třetí místo se známkou V3. No já byla maximálně spokojená, protože abychom mohli absolvovat bonitaci, musela mít hodnocení výborná a to měla! Takže druhý den nastoupila jak na svod, tak rovnou na bonitaci. Musím sem taky napsat, že svod i bonitaci naše Týnka zvládla na jedničku, ačkoliv byla vystavována známou Zdeničkou Stránskou. Z rodinných důvodů jsem totiž nemohla druhý den do Úvalna jet a tak jsme se se Zdenkou domluvily a ona mi Týnku vzala s sebou a předvedla. Týnka dostala nádherný čistý kód, i když do 5 velikosti jí chybělo 0,5 cm. Přesto je kód krásný 00/4A/5. Zdeničko moc moc děkuji!!!!

Zkouška

5. ledna 2010 v 22:50 Výcvik
Díky mému těhotenství a následnému mateřství jsme na čas přerušili výcvik. V roce 2010 bych s Irou chtěla dodělat ještě nějakou tu zkoušku, tak snad se zadaří....