Leden 2009

MVP Trenčín

25. ledna 2009 v 13:43 Novinky
Přišla mi úžasná sms ze Slovenska!!!!! Ira tam s Luckou Rulfovou vyběhala titul Výborná 1, CAC!!!!! Více si přečtěte v sekci "Výstavy"

MVP Trenčín 2009

25. ledna 2009 v 13:39 Výstavy
Mezinárodní výstava psů Trenčín

24.-25.1.2009

Na Slovensko do Trenčína jsem tentokrát vyslala jen Iru. Já jsem měla tři dny do plánovaného termínu porodu a tak jsem ji svěřila kamarádkám Lucce Rulfové (chov. stanice "Z Benova erbu") a Gabce Petrů (chov. stanice "Gabricio"). V neděli mi budík zazvonil o půl paté, já vstala, vyfoukala a rozčesala Iru a v pět hodin jsem ji naložila Gabce do auta. Holky jsem pro štěstí poplivala a šla si zpět lehnout do vyhřáté postýlky. Moc jsem toho ale bohužel nenaspala...."jaká bude konkurence?", "bude Ira tentokrát s Luckou stát?", "aby něco Gabce v autě neudělala!"....přepadaly mě myšlenky. V devět hodin jsem to už nevydržela a psala holkám sms. Holky ale měly v tu dobu plné ruce práce a tak neodpovídaly. Asi za dvě hodiny mi pak přišla sms, ale jaká!!!!! Ira se moc pěkně předváděla a Lucka s ní vyběhala titul Výborná 1, CAC!!!! Jakou já měla radost!!! Kdyby mě bříško netížilo jak balvan, skákala bych dva metry do vzduchu!!! Ira tím totiž splnila podmínky pro udělění Slovenského šampiona!
Moc bych chtěla holkám touto cestou veřejně poděkovat, že byly tak hodné a Iru mi na Slovensko vzaly a předvedly. Především pak Lucce za perfektní předvedení Iry. Gabka navíc celou akci zdokumentovala, takže zde máte nějakou tu foku. Omlouvám se za horší kvalitu.

PF 2009

1. ledna 2009 v 21:40 Novinky
Přejeme všem našim příznivcům, ale i všem náhodně nakukujícím krásný Nový rok 2009