Prosinec 2008

Fotky Axela a Klárky na zkoušce

5. prosince 2008 v 11:05 Novinky
Tak po delší době jsem přidala fotky Axe, které mi zaslala jeho panička Klárka. Tady se můžete podívat jak jim to společně šlo.

Také nám došly nové fotky Borky (Aiky) ze Slovenska. Hned jak se mi je podaří zmenšit, přidám je na stránky.

Dále jsem přidala info o účasti našich dvou krasavic na lednové výstavě v Olomouci do sekce "Výstavy"

NVP Olomouc 2009

5. prosince 2008 v 10:52 Výstavy
Národní výstava psů Olomouc

9.-11.1.2009

I letos jsme se přihlásili na výstavu v Olomouci. Vystavovali jsme opět v sobotu, rozhodčím byl MVDr Petr Pavelek a tentokrát si vystavování užívali obě naše děvčata. Irunka jako obvykle ve třídě pracovní a Týnka ve třídě dorostu. Kvůli mému pokročilému těhotenství jsem obě holky svěřila do kruhu zkušeným kamarádům.
Týnu vystavil náš chovatel Jirka Paulík. S nádherným posudkem jí pan rozhodčí zadal titul Velmi nadějné štěně 1. Týna nám tím zase ukázala, že roste do krásy a že má na výstavy dobře našlápnuto.
Iru jsem tentokrát svěřila Gabce Petrů. S Irou jsme potřebovali získat titul CAC, který nám chybí ke splnění podmínek pro udělení Českého šampiona. Bohužel Ira neměla svůj den, já byla navíc velmi nervózní a tak jsem Gabce pořádně neukázala jak má Iru postavit a co s ní udělat, aby stála. V kruhu pak Ira byla velmi neukázněná, pořádně se nepostavila a tak dostala ocenění Výborná 1, ale bez zadání CAC. Takže to musíme dohnat někdy příště.
Jirkovi i Gabce bych samozřejmě chtěla moc moc poděkovat!!!