Září 2008

Úvalno

24. září 2008 v 12:43 Novinky
Týna v Úvalně zabojovala a získala velmi nadějné štěně 1! Přidali jsme pár fotek do fotogalerie a taky krátký článek do sekce "Výstavy".

Úvalno

11. září 2008 v 9:59 Novinky
Týna se jede ukázat do Úvalna! Rozhodli jsme se přihlásit Týnušku na výstavu do Úvalna. Výstava je už tuhle sobotu a tak nám držte palce!
Přidali jsme taky článek k mistrovství republiky kníračů v sekci "Výcvik".

Oblastní klubová výstava Úvalno 2008

11. září 2008 v 9:56 Výstavy
Oblastní klubová výstava kníračů s ČKŠ Úvalno u Krnova

13.9.2008

Tentokrát ne Ira, ale naše malá Týna se snažila reprezentovat naši a Jirky Paulíka chovnou stanici! Je pravda, že Ira za dveřmi ráno značně protestovala, že nejede taky, ale nebylo jí to tentokrát nic platné. Týna byla přihlášena do třídy štěňat. Ve své třídě byla sama, ale i tak se nám mohlo stát, že nedostaneme velmi nadějnou. Po příjezdu do Úvalna a po prezentaci jsem s hrůzou zjistila, že jdeme na řadu už třetí. No to byl šok!!! Na to nejsem s velkou kníračkou zvyklá! Tam vždy jdeme až nakonec, za hodně hodně dlouho.... a teď tohle! Tak nic, honem do auta pro Týnku a vyvenčit, učesat, zkusit chůzi, vystavení. No hned jak jsem ji vytáhla z přepravky, bylo mi jasné, že tento den není na vystavování Týnulky ideální. Týna do rána postavila ostříhané ouška a ty jí stály přesvědčivě jak dva radary! Myslela jsem , že mě trefí. Takže jsem se od té chvíle všemožně snažila dostat jí ouška dolů. Nicméně to se nepovedlo, protože k mé smůle se vystavovalo ten den ze začátku venku a když už by se mi podařilo ouška dát dolů v budově, tak venku rozhodně ne! Tam zafoukal vítr, který byl ten den v Úvalně silnější a opět vypadala jako netopýr. Přesto se Týnulka paní rozhodčí moc líbila a velmi nadějnou nám zadala. Posudek máme taky krásný, jen je v něm poznámka, že zatím má Týna lehčí ucho. Ale my to do příště určitě zpravíme!!!
A jak jsme bojovali s větrem i s výstavním postojem se podívejte zde