Mistrovství ČR 2008

12. srpna 2008 v 13:43 |  Výcvik
Mistrovství ČR ve výkonu kníračů a speciální závod při mistrovství Ostravice
30.-31.8.2008
Přihlásili jsme se s Irou do kategorie FPr3. Tento rok byla kategorie vypsána i se zápisem zkoušky a tak jsem tajně doufala, že se nám podaří odčuchat alespoň na splnění bodového limitu pro zkoušku. Byl to úkol pravda nelehký, protože kolem Olomouce nebylo absolutně místo, kde se dalo v tu dobu trénovat. Všude na polích bylo ještě obilí a louka žádná! No a podle toho taky naše účast na závodě vypadala!!! Ira se místo stopování na mě zvysoka vyprdla a šla se v klidu pást. Mohla jsem si hlasivky uřvat povelem "hledej stopa", no nicméně naše koza se nažrala! Takže za pět bodů a zkouška někdy příště!
Co bylo pro tento rok pro nás ale obrovskou radostí byl fakt, že v kategorii FPr1 startoval Irunčin syn Axel z Olomoucké pevnůstky. Se svou velmi mladou psovodkou Klárkou si dali premiéru a poprvé nastoupili na závodní pole. No a oproti mamince se Ax nenechal vůbec zahanbit. Na svém prvním závodě, ve věku jednoho roku si odčuchal krásných 82 bodů a obsadil tak 4. místo!!!! Klárka mi svou účastí udělala obrovskou radost a já doufám, že 4. místo pro ni nebylo až takovým zklamáním a že si zase brzo zazávodí! Gratulujeme!!!!
No a v neposlední řadě bych tady ráda vyzdvihla také otce našich dětí Uragana v. Elberfeld. Ten závodil v IPO3 a snažil se tak zízkat titul mistra republiky. S body 70, 85, 85 se umístil sice na krásném 4. místě, ale hlavně se tímto umístěním nominoval na mistrovství světa kníračů 2008 v Itálii!!! Gábině gratulujeme a budem moc moc držet palce!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taťka Taťka | E-mail | 22. srpna 2008 v 23:57 | Reagovat

Budu Ti moc a moc držet palce,pevně věřím,že Ira bude mít "svůj"den.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama