Závod- květen 2008

18. ledna 2008 v 15:39 |  Výcvik
STANIOS CUP !!!!!
17. 5. 2008
Závod se konal v prostorách ZKO Hranice na Moravě. Pro soutěžící bylo otevřeno celkem 5 soutěžních kategorií a to Baby Show, IPO-V poslušnost, IPO-V a ZVV1 beze stop a mistrovská kategorie IPO3. Takže zasoutěžit si mohli opravdu všichni, ať už měli malé štěňátko nebo psa v nejlepších sportovních letech. Také na plemenu až tolik nezáleželo. Byly k vidění jak velcí knírači, němečtí či belgičtí ovčáci, boxeři i briardi, ale také malí a střední knírači, papiloni, kavalíři, kříženci i jiná plemena. Každá kategorie byla navíc při závěrečném vyhlašování vítězů rozdělena na knírače a ostatní plemena.
Mě s Irunkou štěstí tentokrát přálo a tak jsem se se svou fousatou holkou umístila na 1. místě v kategorii ZVV1- knírači. Odvezli jsme si spoustu zážitků a taky spoustu cen
A jak dopadli ostatní se můžete podívat na webu závodu!